Несгард (Nexgard) 25-50 кг таблетки для собак від блів та кліщів

325,65
грн.
NexGard (НексГард) забезпечує захист від кліщів, бліх протягом 4 тижнів. Ефективний при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

NexGard відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії. Що входить до складу препарату афоксоланер - інсектоакарицид групи ізоксазоліна. Механізм дії афоксоланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гипервозбуждении нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразитів.

Характеристики препарату:
 1. Зі смаком тушкованої яловичини
 2. Можливість давати як з кормом так і без нього
 3. Відразу після прийому можна гладити або мити тварину
 4. Може застосовуватися для собак з шкірними захворюваннями
 5. Безпечний для цуценят у віці від 8 тижнів і дорослих собак від 2 кг
 6. Знижує ризик ураження собаки кровепаразітарнимі захворюваннями
 7. Знищує 98 - 100% бліх, паразитуючих на тварині. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць.
 8. Захищає від повторного нападу протягом 30 днів
NexGard активний відносно бліх: Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis, іксодових кліщів: Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum. Після перорального введення препарату афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення. Афоксоланер повільно метаболізується і виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Дія препарату на бліх починається через 30 хвилин після введення; одноразове застосування препарату забезпечує знищення бліх і кліщів на тварину протягом 6 і 48 годин відповідно; запобігає повторну Інфестація протягом 4 тижнів. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями і личинками.

Застосування:

 • NexGard призначають собакам для лікування і профілактики при зараженні кліщами (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Rhipicephalus sanguineus, Amblyomma americanum and Haemaphysalis longicornis) і блохами (Ctenocephalides felis та Ctenocephalides canis).
 • Препарат може використовуватися, як один із засобів, при лікуванні блошиного алергічного дерматиту у собак.
 • Не слід застосовувати препарат хворим, ослабленим тваринам, цуценятам у віці до 8 тижнів і / або масою менше 2 кг, а також тваринам інших видів.
 • Повторні обробки в сезон найбільшої активності ектопаразитів проводять щомісяця.
 • При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси.
 • Не допускається розламування таблеток.